banner ad

11.11.2015 – Marsz Wolnej Polski w Krakowie

| 14 października 2015 | 0 Komentarzy

12092605_883040778446957_378169002_nPortal MyslKonserwatywna.pl objął patronatem Marsz Wolnej Polski, który odbędzie się w Krakowie, 11.11.2015. Poniżej krótkie zaproszenie od organizatorów:

"11 listopada 1918r. Naród polski zrzucił kajdany zaborczej niewoli i pod przewodnictwem politycznym męża stanu Romana Dmowskiego, wybił się na Niepodległość. Wolność Polakom nigdy nie była dana z zewnątrz, zawsze musieliśmy ją sobie wywalczyć, nie oszczędzając ani krwi ani pracy. Naszą Godność raz po raz, zaborcy i okupanci chcieli poniżyć i zniszczyć. Naród bez Godności to tylko społeczność niewolników, którzy nigdy nie pomyślą o buncie. Dzisiaj sytuacja wcale nie jest inna. Sprzedajne quasi elity od prawicy po lewicę, od Lecha Kaczyńskiego, po Leszka Millera, sprzedały naszą Wolność Unii Europejskiej i NATO, pozbawiając nas prawa do własnej polityki, własnej i niezależnej armii. Naszą Niepodległość ostatecznie poddano w Traktacie Lizbońskim podpisanym symbolicznie 13 Grudnia przez Lecha Kaczyńskiego. Nasza Godność poniżana jest za każdym razem gdy Polak traktowany jest jak tania siła robocza, gdy politycy cieszą się z otwieranych przez zagraniczne koncerny, kolejnych fabryk, nie mówiąc już o tym, że polski pracownik jest tańszy od pracownika z państw Trzeciego Świata. Nasza Godność upada zawsze wtedy gdy mówią nam o wzroście gospodarczym, zapominając że nie ma polskiej gospodarki, nie ma polskich firm, nie ma polskich banków i polskiego kapitału. Jest za to polska neokolonia, w nadwiślańskim euroregionie.

W 97 rocznicę odzyskania Niepodległości, Marsz Wolnej Polski przejdzie ulicami Krakowa pod hasłem: Wolność! Godność! Niepodległość! Bo o te wartości dziś znów musimy walczyć.

11 listopada Kraków – 17:00 – Plac Wolnica".

Zapraszamy.

(MM)

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *