banner ad

Szkocki mnich aresztowany za kolportaż ulotek promujących moralność seksualną

| 7 stycznia 2015 | 4 komentarze

logoCambridgeConstSzkocki mnich (brat Damon Jonasz Kelly – Czarny Eremita z Glasgow) został aresztowany przez policję hrabstwa Cambridgeshire za rozprowadzanie serii ulotek promujących naukę Kościoła katolickiego na temat moralności seksualnej. Materiały udostępniane przez mnicha przedstawawiały prawdziwe oblicza homoseksualizmu, cudzołóstwa, antykoncepcji, eutanazji, aborcji i rozwodów.

Ulotki  rozpowszechniane przez brata Damona ostrzegały m. in., że "przez grzech pożądania Diabeł kusi człowieka do nieczystości, nadmiaru i perwersji"  i dalej że  homoseksualizm jest w rzeczywistości chorobą psychiczną, która uzyskała status kultowy, będący integralną częścią dzisiejszej kultury śmierci.

"Homoseksualizm, będąc zarazem grzechem i wadą, jest zasadniczo formą nerwicy, stanem patologicznym; rezultatem kilku czynników, w tym doświadczeń z dzieciństwa. Jest niebezpieczną pokusą, a nie zdrową ‘orientacją seksualną’ "  – czytamy. I dalej: "Jeśli praktyka homoseksualizmu jest dopuszczalna, z czasem, każda forma seksualnej dewiacji, perwersji i eksperymentów będzie akceptowana, a co za tym idzie również  stopniowe obniżanie wieku przyzwolenia.Ostatecznie schodząc poniżej wieku dojrzewania, a więc legalizacji pedofilii. Przecież powszechną formą homoseksualizmu jest pederastia”.

Z kolei, ulotka nosząca nazwę „Dzieła Ciemności”  przypomina, że "umyślne zabijanie dziecka w łonie matki jest dzieciobójstwem, a ci którzy dopuszczają się takiego aktu, są winni morderstwa". Poruszając temat rozwodów – "sieje on (rozwód – AJ) spustoszenie w społeczeństwie i jest nieodłączną częścią plagi tzw. rodzin niepełnych, które są wielkim złem."

Literatura rozprowadzana przez Czarnych Eremitów porusza także sprawy nierządu, antykoncepcji, wspomaganego zapłodnienia, pornografii, transpłciowości, eutanazji i ateizmu, rozumianych jako poważne problemy społeczne.

Po wstępnym dochodzeniu brat Damon został zwolniony z aresztu za kaucją, obiecał jednak, że pojawi się w sądzie na rozprawie, którą wyznaczono na 20 stycznia bieżącego roku.

 Konkludując, stwierdził: "Nie byłbym dobrym mnichem, gdybym nie nawoływał do pokuty i nawrócenia się do Chrystusa."

AJ

za: lifesitenews.com

Kategoria: Arkadiusz Jakubczyk, Wiadomości

Komentarze (4)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. Krzysztof Głaz Gębura pisze:

  bierzący pisze się przez ,,ż, od bieg,,, a ze wszystkimi  poglądami Czarnego brat zgadzam się , dura lex sed lex catholica Krzysztof Gebura

 2. Krzysztof Głaz Gębura pisze:

  bierzący pisze się przez ,,ż, od bieg,,, a ze wszystkimi  poglądami Czarnego brat zgadzam się , dura lex sed lex catholica Krzysztof Gebura

 3. arkadiusz jakubczyk pisze:

  Dziękujemy za czujność, aż wstyd.

 4. arkadiusz jakubczyk pisze:

  Dziękujemy za czujność, aż wstyd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *