banner ad

Nowenna pompejańska w intencji obrony Europy i Polski przed islamizacją

| 20 września 2015 | 1 Komentarz

knock1Każdy z nas jest świadkiem naporu imigrantów islamskich do Europy. Celowo nie nazywam ich uchodźcami, ponieważ większość z nich nie ma na celu uratowania własnego życia, lecz chce wieść lepsze życie na nasz koszt, to po pierwsze, a po drugie wśród nich jest ukrytych wielu terrorystów, którzy siłą chcą nas zmusić do przejścia na islam. Nie wyobrażam sobie, żeby którykolwiek z katolików pogodziłby się z takim losem.

Dlatego chciałbym każdemu zaproponować, by modlił się nowenną pompejańską w tej właśnie konkretnej intencji: ABY EUROPA, A SZCZEGÓLNIE POLSKA ODPARŁA FALĘ ISLAMIZACJI. Dlaczego tak podkreślam jak ma brzmieć intencja? Ponieważ w tej nowennie ważna jest konkretna intencja, jedna przez cały czas jej trwania, dokładnie przez 54 dni. Więcej szczegółowych informacji o tej nowennie, w tym jak ją odmawiać znajdziemy np. na tej stronie: 

http://www.parafiazwiastowania.pl/spis-aktualnosci/274-nowenna-pompejanska-jak-odmawiac 

Wielu z nas boi się mniej bądź bardziej tego co dzieje się teraz w Europie, nie chcemy być świadkami tych scen w Polsce, choć powoli i w naszej Ojczyźnie zdarzają się pojedyncze przypadki. Chciejmy wołać o pomoc do Pana Boga i naszej Matki Maryi – oni nigdy nie opuścili naszej Ojczyzny w trudnych chwilach – można tutaj sobie przypomnieć choćby Odsiecz Wiedeńską, w której Jan III Sobieski razem z polską armią obronił Europę przed agresywną islamizacją. Nie jest tajemnicą, że przed bitwą Jan III Sobieski odwiedził wiele sanktuariów maryjnych i modlił się o pomoc. Też chciejmy prosić Boga przez wstawiennictwo Maryi o pomoc w tych trudnych chwilach.

Oczywiście jest to trudna nowenna, dlatego gdy wiesz, że nie dasz rady, bądź nie znajdziesz czasu by odmówić codziennie 3 różańców, to proszę choćby o jeden odmówiony różaniec, choćby o odmówienie tzw. dziesiątki. Każda modlitwa jest teraz na wagę złota. Jednak proszę, by jak najwięcej osób chciało się modlić właśnie tą nowenną. 
 

Zaczynamy w październiku – miesiącu, który jest poświęcony Maryi oraz różańcowi.

Janusz Sternal

(MM)

 

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (1)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. Zbigniew pisze:

    Zachęcama do przeczytania tajmnicy nowenny pompejańskiej – nowenna pompejańska

    https://modlitwyreligijne.pl/nowenna-pompejanskiej/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *