banner ad

UE: Zbrodniczy projekt odesłany do konsultacji

| 22 października 2013 | 0 Komentarzy

423px-Europarl_logo.svgProjekt rezolucji w sprawie zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego oraz praw w tej dziedzinie, nad którym miał głosować dzisiaj Parlament Europejski, zostanie jeszcze podany pod dyskusję. Brytyjski poseł – konserwatysta Ashley Fox zaproponował, by ten "pomysł" posłanki Edite Estreli odesłać do Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia.

Rezolucja, której parlament dzisiaj nie miał okazji przyjąć lub odrzucić, ma – w skrócie – umożliwić kobietom ze wszystkich krajów UE oraz niemieszkającym w nich – dostęp do "legalnych" i "bezpiecznych" usług aborcyjnych. Usługi te miałyby być opłacane z podatków obywateli UE. Autorzy dokumentu apelują także o ograniczenie klauzuli sumienia, co miałoby skutkować tym, że lekarze byliby zmuszeni do mordowania dzieci, lub do rezygnacji z wykonywania zawodu.

Jak zauważa "Gość Niedzielny", "Dokument ten milczy w temacie wsparcia dla kobiet w ciąży oraz wykracza poza kompetencje, jakie Państwa Członkowskie przyznały UE i według których państwa członkowskie Unii mają w tym zakresie swobodę w prowadzeniu swej własnej polityki".

Źródło: Radio Maryja , "Gość Niedzielny"

Zob. też: http://jedenznas.pl/

Komentarz

Do feministek zaczyna powoli docierać, że istnieje coś takiego jak aborcja ze względu na płeć. Miejmy nadzieję, że trzeźwieć zaczną inni. Jeśli np. bowiem skłonności homoseksualne – jak chcą działacze LGBTQ  – są wpisane w geny, to bezpieczniej dla tych środowisk, by co prędzej poparły całkowity zakaz aborcji. Jak coraz dobitniej pokazuje przykład struktury zwanej Unią Europejską, do władzy łatwo dochodzą szaleńcy. Ci nie cofną się przed mordowaniem nikogo. Dzisiaj dzieci z Zespołem Downa, a jutro…?

AS.

Tags: , , ,

Kategoria: Aleksandra Solarewicz, Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *