banner ad

La dolce vita

| 3 czerwca 2015 | 0 Komentarzy

Mafia Boss Freed After Proving He Was Allergic To PrisonMafiozo skazany na 14 lat pozbawienia wolności został zwolniony ze względu na uczulenie. Giulio Lampada, 44, który kierował sprawami klanu Condello stracił 10 kilogramów wagi w trakcie siedmiomiesięcznego pobytu więziennego w między czasie nigdy nie opuszczając swojej celi.

Podobno podczas odsiadki biedak nie chciał jeść nic innego niż owoce i małe przekąski. Regularnie odwiedzany przez dziesiątki lekarzy, został ostatecznie uznany za „niekompatybilnego” z warunkami pobytu w więzieniu.

Według lekarskich raportów, mafijny tryb życia rozwinął w panu Lampada niechęć [awersję] do mężczyzn w mundurach, a kraty więziennej celi doprowadziły go do depresji wywołując także reakcje alergiczne.

Sędzia w Mediolanie pozwolił schorowanemu wrócić do domu, gdzie w zaciszu aresztu domowego spędzi resztę swojego wyroku koncentrując się na odzyskaniu pełni sił i stabilności psychicznej.

Jego prawnik Giuseppe Nardo powiedział: „Podczas pobytu w więzieniu mój klient nigdy nie opuścił swej celi. Czasami potrzebował pomocy, aby przejść do łazienki”.

Nowy wyrok oznacza że ​​skazany przestępca, winny przekupienia dwóch sędziów w celu uzyskania informacji na temat dochodzenia we własnej sprawie, wróci z powrotem do swej prowincjonalnej willi aby cieszyć się towarzystwem żony i trzech córek.

 

komentarz: Przekupisz dwóch, przekup i trzeciego…..la dolce vita!

 

AJ

 

Kategoria: Arkadiusz Jakubczyk, Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *