banner ad

Petycja: Dziękujemy Biskupom za List dot. ideologii gender

| 10 stycznia 2014 | 0 Komentarzy

Święta_Rodzina

"List pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Świętej Rodziny 2013 roku dotyczył zagrożeń ideologii gender. Biskupi spełniają w ten sposób rolę, do której powołani zostali w Kościele. Napisali m.in.: „Niebezpieczeństwo ideologii gender wynika w gruncie rzeczy z jej głęboko destrukcyjnego charakteru zarówno wobec osoby, jak i relacji międzyludzkich, a więc całego życia społecznego. Człowiek o niepewnej tożsamości płciowej nie jest w stanie odkryć i wypełnić zadań stojących przed nim zarówno w życiu małżeńsko-rodzinnym, jak i społeczno-zawodowym. Próba zrównania różnego typu związków jest de facto poważnym osłabieniem małżeństwa jako wspólnoty mężczyzny i kobiety oraz rodziny, na małżeństwie zbudowanej.”

Za tę odważną postawę Biskupi są krytykowani przez środowiska ateistyczne. Podziękujmy Biskupom za ich – godną Uczniów Jezusa – postawę i zapewnijmy o naszej modlitwie za cały Kościół".

Link do petycji: http://www.citizengo.org/pl/2444-dziekujemy-biskupom-za-obnazenie-ideologii-gender?sid=MzIzMDk3NjUxMzgwNzk5

 

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *