banner ad

Kozłowska-Rajewicz musi odejść! Podpisz apel

| 5 czerwca 2013 | 0 Komentarzy

an3c1747Fundacja Mamy i Taty zbiera podpisy pod apelem do premiera Donalda Tuska o odwołanie minister Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania. To sprzeciw wobec planowanej przez nią demoralizacji polskich dzieci i wobec łamania praw rodziców.

Oto pełna treść apelu:

"Ostatnie dni przyniosły nowe informacje o kolejnych próbach podważania konstytucyjnego prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Tym razem szczególnie niepokojące, bo stoi za nimi Pani Minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania.

Jej – pomyślany jako narzędzie obyczajowej rewolucji – Krajowy Program Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2013-2015 ma służyć walce m.in. o obowiązkową edukację seksualną i tzw. edukację równościową. Pani minister pragnie, by polskie dzieci mogły być już od najmłodszych lat legalnie deprawowane w szkołach i przedszkolach przez edukatorów seksualnych opowieściami o związkach homoseksualnych, uczone akceptacji dla różnych, w tym także dewiacyjnych form seksualności, indoktrynowane tzw. prawem do aborcji. To kolejna odsłona ideologicznych ataków na rodzinę  złożoną z mamy i taty. Traktowanie ich obojętnie doprowadzi nas do sytuacji podobnej jak we Francji. Tam już nawet wielomilionowe manifestacje uliczne nie są w stanie powstrzymać polityków od zalegalizowania "małżeństw homoseksualnych" z prawem do adopcji dzieci.

Dlatego pozwalam sobie zwrócić się z gorącą prośbą o podpisanie  przygotowanego na naszej stronie Apelu do Premiera o dymisję Pani Minister.

Zdajemy sobie sprawę, że jest mało prawdopodobne, by do tego doszło, ale tylko odpowiednio wczesny i masowy nacisk opinii publicznej może zniechęcić politycznych liderów do angażowania się w forsowanie takich szkodliwych społecznie eksperymentów

[-] Paweł Woliński".

AS.

Źródło: Newsletter Fundacji Mamy i Taty

Tags: , , , ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *