banner ad

Do Przyjaciół i Czytelników

| 21 sierpnia 2013 | 0 Komentarzy

kelogoSzanowni Czytelnicy, Drodzy Przyjaciele,

Przede wszystkim dziękujemy za to, że jesteście z nami juz ponad pół roku.

Przerwa wakacyjna dobiega końca, a zatem czas na wznowienie normalnej działalności, którą – w co wierzymy – zechcecie wesprzeć odwiedzaniem naszej witryny, polubieniami na Facebooku, a także modlitwą. Pisać będziemy dalej z pozycji integralnie konserwatywnych, bo taki ma być portal, który tworzymy.

Na wrzesień i październik zaplanowaliśmy kilka wywiadów, będzie sporo o tomistycznym postrzeganiu świata, tradycji katolickiej, a także tekstów ideowych i politycznych. Nieodłącznym element naszej strony stanowi publikowane od początku istnienia KE kalendarium prof. Jacka Bartyzela, które kontynuujemy i które na bieżąco aktualizujemy. Na prośbę Profesora dokonaliśmy korekty nazwy, w związku z czym od niedawna dział ten nosi nazwę "Kalendarium Reakcyjne Prof. Bartyzela".

Nie ukrywamy, że naszym zamiarem jest rozwój. Jeżeli wśród naszych Czytelników i Przyjaciół są osoby, które zechciały by włączyć się w prace portalu i stowarzyszenia – prosimy o kontakt. Planujemy więcej grafik, więcej tekstów, a za jakiś czas – w miarę możliwości oraz środków – postaramy się pomyśleć o nowej odsłonie layoutu.

Tymczasem zapraszam do odwiedzania nas. Świat się zmienia, ale Krzyż trwa i trwać będzie, a my przy Nim.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Matuszewski

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *