banner ad

CNN wybieliło mordercę z Oregonu

| 8 października 2015 | 13 komentarzy

Nowy-21Według The Gateway Pundit i The Conservative Treehouse, CNN zmieniło zdjęcie Chrisa Harpera-Mercera, mordercę, który kilka dni temu zabijał katolików w jednej ze szkół w stanie Oregon.

„Po lewej stronie jest zdjecie Christophera Mercera wstawione na jego profilu w jednym z portali społecznosciowych. Po prawej mamy zdjęcie zaprezentowane przez CNN w komunikatach  dotyczących strzelaniny. Dlaczego CNN zmieniło kolor swoich komunikatów?” Pyta The Conservative Treehouse.

CNN nie pokazało także zdjęcia matki Mercera, która jest czarna.

Według portalu Praag.org komunikaty medialne zostały celowo sfałszowane w celu podtrzymania liberalnej propagandy mającej na celu wmówienie społeczeństwu, że tylko biali mogą być mordercami i rasistami. 

KK

Za: Praag.org

Kategoria: Karol Kilijanek, Wiadomości

Komentarze (13)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. Byp pisze:

  rozsiewacie nieprawdziwe informacje. Znajdźcie link do filmu, z którego klatka jest powielana jako dowód (mnie to zajęło dwie minuty). Nie ma tam takiego ujęcia, zostało zatem sfabrykowane.

 2. fotograf pisze:

   

  Jako fotograf piszę: BUHAHA – jeśli rozjaśnienie niedoświetlonego zdjęcia określa się "wybielaniem" no to gratulacje :D Zróbcie niedoświetlone zdjęcie albinosowi i też się zamieni w ciemnoskórego. Ale trochę przerażające, że i tak się manipuluje opinią publiczną O.o

 3. Dom DOm pisze:

  To nie przypadek i naświetlenie, kształt nosa też zmienili.

 4. piorzel pisze:

  może nie CNN, ale ktoś to robi, nawet zmienia kształt nosa. Jedni przyciemniają i poszerzają nos, a drudzy rozjaśniają i zwężają nos.

 5. birus pisze:

  taki z Ciebie fotograf jak z koziej d upy rakietnica, a zmienione nos i usta to co, gips? czy takie masz oko świetne?

 6. jebac islam pisze:

  wybic cnn tez

 7. mchlrj pisze:

  Prawdą jest, że w doniesieniach pomijano pochodzenie matki, a przynajmniej jakoś go nie uwypuklano, skupiono się na białym ojcu, ale coś mi się zdaje, że dałeś się naciąć na fałszywkę. Nigdzie nie ma śladu, aby to zdjęcie było wykorzystane przez CNN – nie ma żadnego zrzutu z ich strony sieciowej lub nagrania czy zdjęcia z telewizji. Jest tylko to. Dziwnym zbiegiem okoliczności oba zdjęcia są w tej samej rozdzielności i jakości.

 8. Kafka pisze:

  Dziwię się, że ktoś, kto podpisuje się jako fotograf ma takie kiepskie oko. Nie tylko skóra jest wybielona, ale też posusuwane są np. znamiona. Zdjęcia robię również i powiem tyle, że bzdury Pan pisze.

 9. Zly dotyk pisze:

  A zmiana kształtu nosa z "murzyńskiego" na "normalny" to też jest standardowy element procesu obróbki zdjęcia? ;)

 10. grzegorz pisze:

  Rozjaśnienie zdjęcia też usówa różne rzeczy z twarzy panie fotografie?

 11. pastor pisze:

  nie katolikow tylko chrzescijan (chrzescijanie to protestanci, prawoslawni i katolicy a to roznica ze tylko katolikow.) W Ameryce katolicy sa mniejszoscia, wiecej jest chrzescijan protestantow. 

 12. kler pisze:

  sa to 2 rozne osoby

 13. Łukasz pisze:

  Protestanci to nie chrześcijanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *