banner ad

Chesterton, Belloc i inni do pobrania za darmo!

| 16 czerwca 2017 | 3 komentarze

Niebywała okazja dla wszystkich, którzy za darmo chcą mieć na swoim dysku kilka wybitnych dzieł Chestertona, Belloca, Penty i innych pisarzy.

Pod linkiem, który zamieszczamy poniżej, znajdziecie książki przetłumaczone przez p. Macieja Wąsa, znanego z publicystyki na MyslKonserwatywna.pl i Dystrybucjonizm.pl – wystarczy się tylko zarejestrować (co zajmuje minutę), a następnie wszystkie dzieła można ściągać bez ograniczeń.

 

Link do książek: http://chestertonpolska.org/biblioteka/

 

Uwaga techniczna: po wpisaniu danych i zakończeniu procesu rejestracji poprzez kliknięcie w otrzymanego na adres mailowy linka, proszę wpisać login i hasło w polach znajdujących się nieco nietypowo – na dole strony

Jeżeli możecie, prosimy o udostępnianie tej informacji dalej.

Życzymy owocnej lektury.

Redakcja

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (3)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. Maciej Wąs pisze:

    No i jedną naprawdę czcigodnego, międzywojennego pióra pani Marii Godlewskiej (my już tak pisać, jako cywilizacja, nie umiemy). Jeszcze raz dziękuję!!

  2. pk pisze:

    Uwaga na ten portal (chestertonpolska org) – dziwne towarzystwo go tworzy, probuja zrobic z Chestertona lewaka, prawdopodobnie odwolujac sie do jego wczesnych – faktycznie glupich – pogladow, uwazajac je za reprezentatywne (zamiast pogladow dojrzalego Chestertona).

  3. Maciej Wąs pisze:

    Pan pk pisze nieprawdę, co tylko świadczy, że nie nic nawet nie przeczytał. Publikjemy z datami, przede wszystkim książki z lat 30 (GKC zmarł w 36, więc nie wiem, czy to "wczesne") — i żadnych własnych tekstów, więc nie wiem, co niby "tworzymy". Niestety, tak to jest, że niebezpiecznie jest wiedzieć mało — a niektórzy wiedzieć dużo nie chcą, bądź nie potrafią:).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *