banner ad

Bp Schneider: migracja z Afryki jest częścią planu wymazania chrześcijańskiego dziedzictwa Europy

| 3 lipca 2018 | 1 Komentarz

W wywiadzie udzielonym wczoraj włoskiemu Il Giornale biskup Athanasius Schneider stwierdził, że napływające do Europy fale migracji z Afryki stanowią element planu wykorzenienia chrześcijańskiego dziedzictwa Starego Kontynentu. „Fenomen tak zwanej imigracji – mówił – jest częścią zaplanowanej i bardzo długo przygotowywanej przez międzynarodowe siły akcji, zmierzającej do radykalnej zmiany chrześcijańskiego i narodowego dziedzictwa Europy”.

Kościół został, jego zdaniem, podstępnie wykorzystany. „Siły te używają nadzwyczajnego potencjału moralnego, jakim dysponuje Kościół, a także Jej struktury, do osiągnięcia swoich antychrześcijańskich i antyeuropejskich celów. (…) Cały czas nadużywają pojęcia humanizmu, a nawet manipulują chrześcijańskim przykazaniem miłosierdzia”.

Biskup Schneider dodał również, że popierał każdy europejski rząd, który kładzie nacisk na „suwerenność swojego państwa i jego historyczną, kulturową oraz chrześcijańską tożsamość” wbrew dążeniom opartemu na niewątpliwie masońskiej ideologii nowemu wcieleniu Związku Radzieckiego – którym jest Unia Europejska.

 

Za: www.lifesitenews.com

(MM)

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (1)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. Andrzej pisze:

    Niemiecki biskup, niestety jak to u Niemców mentalność hitlerowca i faszysty trudna do wykorzenienia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *