banner ad

Abp. Viganó wzywa do modlitw o pokonanie Wielkiego Resetu i wspiera kierowców z Kanady

| 9 lutego 2022 | 0 Komentarzy

Drodzy Bracia i Siostry, kanadyjscy kierowcy ciężarówek,

Globalny zamach stanu, psycho pandemiczna farsa, której doświadczamy  od dwóch lat, który został przeprowadzony przez globalistyczną elitę, stanie się dla nas jeszcze bardziej zrozumiały,  jeśli nie ograniczymy się zaledwie do rozważań na temat tego, co wydarzyło się w poszczególnych krajach, ale rozszerzymy nasze spojrzenie na to, co wydarzyło się na całym świecie.

Wasz protest, drodzy kanadyjscy przyjaciele, kierowcy ciężarówek, dołącza do ogólnoświatowego chóru, który chce sprzeciwić się ustanowieniu Nowego Porządku Świata na gruzach państw narodowych, dokonywanego metodą Wielkiego Resetu  przez Światowe Forum Ekonomiczne i przez Organizację Narodów Zjednoczonych pod nazwą Agenda 2030. Wiemy, że wielu szefów rządów uczestniczyło w Szkole Młodych Liderów Klausa Schwaba – tzw. Globalni Liderzy Jutra – począwszy od Justina Trudeau i Emmanuela Macrona, Jacinty Ardern i Borisa Johnsona, a wcześniej Angeli Merkel, Nicolasa Sarkozy'ego i Tony'ego Blaira. 

Wygląda na to, że Kanada – wraz z Australią, Włochami, Austrią i Francją – są państwami najbardziej infiltrowanymi  przez globalistów. W tym piekielnym projekcie musimy brać pod uwagę nie tylko psycho-pandemiczną farsę, ale także atak na tradycje i chrześcijańską tożsamość – a dokładniej, tożsamość katolicką  tych krajów. 

Zrozumieliście to instynktownie, a wasza tęsknota za wolnością ujawniła się w całej swojej skoordynowanej harmonii, zmierzając w kierunku stolicy Ottawy. Drodzy kierowcy ciężarówek, stoicie w obliczu wielkich trudności, nie tylko dlatego, że rezygnujecie z pracy, aby demonstrować, ale także z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, długich nocy na mrozie i prób usunięcia, którym musicie stawić czoła.  Wraz z tymi trudnościami, doświadczyliście również bliskości wielu waszych współobywateli, którzy tak jak wy zrozumieli zbliżające się zagrożenie i chcą was wspierać w protestach przeciwko reżimowi. Pozwólcie mi również wyrazić wam moje wsparcie i duchową bliskość, do których dołączam modlitwę, aby wasze działanie zostało uwieńczone sukcesem i rozszerzyło się na inne kraje. 

W tych dniach widzimy, jak tyranom z całego świata opadają maski. Widzimy też, niestety, wiele  konformizmu, wiele strachu, wiele tchórzostwa u ludzi, których jeszcze wczoraj uważaliśmy za przyjaciół, nawet wśród członków naszych rodzin. Jednocześnie, właśnie z powodu tej nadzwyczajnej sytuacji, ze zdumieniem odkrywamy gesty człowieczeństwa ze strony zupełnie obcych ludzi, oznaki solidarności i braterstwa ze strony tych, którzy czują się związani z nami we wspólnej walce.  Odkrywamy wiele hojności i pragnienia, by wyrwać nas z tego otępienia. Odkrywamy, że nie jesteśmy już skłonni biernie znosić niszczenia naszego świata, narzuconego przez klikę pozbawionych skrupułów przestępców, spragnionych władzy i pieniędzy. 

W tym nieustannym ataku na tradycyjny świat ucierpiały nie tylko; wasz styl życia i wasza tożsamość, ale także wasza własność, wasza aktywność i wasza praca. Taki jest Wielki Reset, taka jest przyszłość obiecywana przez  takie hasła jak; Odbudujmy Lepiej( Build Back Better), taka jest przyszłość miliardów ludzi kontrolowanych na każdym kroku, we wszystkich swoich transakcjach finansowych, w każdym zakupie, w każdej  sprawie urzędowej, w każdym działaniu.  Automaty bez duszy i woli, pozbawione swojej tożsamości, zredukowane do posiadania uniwersalnego dochodu, który pozwala im przeżyć, kupować tylko to, co inni już zdecydowali się wystawić na sprzedaż, przekształcone przez serum genowe w ludzi chronicznie chorych. 

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest, abyście zdali sobie sprawę, że nie jest już możliwe bierne przyglądanie się. Konieczne jest zajęcie stanowiska, walka o wolność, domaganie się poszanowania naturalnych wolności. Ale jeszcze bardziej, drodzy bracia Kanadyjczycy, konieczne jest zrozumienie, że ta dystopia służy ustanowieniu dyktatury Nowego Porządku Świata i całkowitemu wymazaniu każdego śladu Pana naszego Jezusa Chrystusa ze społeczeństwa, z historii i z tradycji narodów. 

Kanadyjscy przyjaciele; demonstrujcie w obronie waszych praw: ale niech te prawa nie ograniczają się do prostego żądania wolności wejścia do supermarketów lub nieszczepienia się: niech to będzie również dumne i odważne żądanie waszego świętego prawa do bycia wolnymi ludźmi. Wasza demonstracja powinna być demonstracją prawdziwej wolności, przypominającą wam, że tylko Prawda – to znaczy nasz Pan Jezus Chrystus – może zagwarantować wam wolność: tylko Prawda  was wyzwoli.

Módlmy się, aby Chrystus powrócił, aby królował w społeczeństwie, w waszych sercach i w waszych rodzinach. Podejmijcie duchową broń Różańca Świętego i módlcie się do Najświętszej Dziewicy, Świętej Anny, Świętego Jerzego i Świętych Męczenników Kanadyjskich, aby chronili waszą ojczyznę.

Chciałbym zakończyć mój apel, prosząc was, abyście modlili się ze mną słowami, których nauczył nas nasz Pan. Niech będą one pieczęcią tego przebudzenia, tego narodowego wyzwolenia. Odmówmy je wszyscy razem, głośno, aby nasza modlitwa wzniosła się do nieba, ale także, aby rozbrzmiała z mocą na tych placach, na tych ulicach, aż po pałace możnych.

Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego.

 

+Carlo Maria Viganó, Arcybiskup

Tłum. Sławomir Soja

Kategoria: Myśl, Publicystyka, Religia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *