banner ad

Tyson Fury solą w oku liberalnych mediów!

| 3 grudnia 2015 | 3 komentarze

TysonFuryBeardTyson Fury stał się ostatnio jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców świata – przypomnijmy, że 28 listopada 2015 przełamał 12 letnią, nieprzerwaną dominację jednego z najlepszych bokserów w dziejach tego sportu, Władimira Kliczki i odebrał mu tytuł mistrza wagi ciężkiej.

Okazuje się jednak, że w większości liberalnych mediów nie to zaczęło być najważniejszym tematem komentarzy w związku z osobą Fury'go. Jest on bowiem chrześcijaninem. Co gorsza – o swojej wierze oraz przekonaniach z niej wynikających mówi wprost.

Czego nie może mu darować mainstream? Przede wszystkim negatywnego nastawienia do homoseksualizmu, a także trwania przy Biblii.

Oto kilka wypowiedzi Fury-ego:

"Są tylko trzy rzeczy, które muszą zostać wypełnione po to, by diabeł mógł wrócić. Jedną z nich jest legalizacja homoseksualizmu, kolejna – to aborcja, a następna – legalizacja pedofilii". I dalej: "Gdy mówię, że pedofilia może być legalna, brzmi to jak słowa wariata. Ale 50 lub 60 lat temu na wzmiankę o tym, że można zalegalizować [homoseksualizm i aborcję], spoglądalibyście na mnie podobnie".

"Mogę dowodzić na podstawie gazet, że ustawa (…) o prawach gejów wspiera starania o legalizację pedofilii w Wielkiej Brytanii. Jak śmiem to mówić? A jak to śmie być w ogólnokrajowej gazecie?".

Odwołując się do komentarzy na temat jego wypowiedzi stwierdził: "Nie mówiłem nic o tym, że [homoseksualizm] jest dobry, zły lub obojętny. Przy czym jestem przeciwko".

"Biblia została napisana dawno temu (…), a ja za nią podążam. Jeżeli mówi 'to jest złe' – jest to złe dla mnie. To moje zdanie".

Walka z Kliczką w relacjach medialnych wyraźnie schodzi na plan drugi. W większości przypadków najpierw krytykuje się poglądy Fury'ego, a potem wspomina, że w zasadzie jego walka nie była niczym specjalnym, wygrana w niej to po prostu następstwo wieku Kliczki lub innych okoliczności, etc.


Od redakcji:

Ergo: w reżimowych mediach miłościwie nam panującej politycznej poprawności wszystko w normie.

 

Za: http://metro.co.uk, ww.telegraph.co.uk

(MM)

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (3)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. asap pisze:

  No bo jak to jest mozliwe zeby katolik zlal zydka?. 

 2. Leno pisze:

  Z całym szacunkiem, ale na podstawie Biblii można wywnioskować, że istnieją gorsze grzechy niż homoseksualizm, aborcja i pedofilia. W żaden sposób nie chcę umniejszać ich wagi, jednakże są one jedynie pewnym aspektem nienawiści i zła, jakie tkwią w człowieku. Przejawiają się one m.in. poprzez takie czyny, ale do nich można dorzucić jeszcze wiele więcej. Homoseksualizm jest jednak bardzo medialny. Tymczasem większym problemem jest odejście od wiary, poszukiwania prawdy, pokory wobec drugiego człowieka, miłości i służby potrzebującym. To są nasze główne grzechy, a aborcja i pedofilia dopiero z nich wypływają.

  Zaś co do Fury'ego – osoby, które nie płyną z prądem zawsze będą szkalowane, a ich zasługi i sukcesy pomniejszane przez główne media. Nie chcesz się podporządkować liberalnym zasadom? Jesteś niegodny tego, by zwracano na ciebię uwagę. Wygrywaj co chcesz, ale nie licz na taki szacunek, jak ci, którzy nam służą.

 3. Aleksander pisze:

  Świat ,a raczej ludzie reprezentujący libero-lewackie poglądy stanęli na głowie i jeżeli ktokolwiek trzeźwomyślący mówi , że są w błędzie ,   staje się celem ich ataku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *