banner ad

Rzymianie mają dość: zamieszki przeciwko muzułmańskiej imigracji do Wiecznego Miasta

| 20 listopada 2014 | 2 komentarze

Cartoon Demonstrations Continue In PakistanOkoło tysiąca osób zebrało się w Rzymie w celu zaprotestowania przeciwko rosnącej fali muzułmańskich imigrantów. Doszło do zamieszek i walki z policją.

Napięcia społeczne, które doprowadziły do zamieszek, przybrały na sile po otwarciu nowego centrum dla uchodźców w Tor Sapienza, na przedmieściach Wiecznego Miasta. Tommaso Ippoliti, przewodniczący lokalnego komitetu sąsiedzkiego, podsumowuje, że zagrożenie jest tam najwyższe od lat. Powodują to zwłaszcza muzułmańscy emigranci; "komitet potępia przemoc, ale tutejsi mieszkańcy mają pełne prawo być rozdrażnieni. Potrzebujemy ochrony" – twierdzi Ippoliti.

Rzymian irytuje m. in. rozbudowany system świadczeń socjalnych na rzecz imigrantów, którego poziom pozostaje niedostępny dla przeciętnego Włocha, coraz częstsze rozboje i gwałty, jakich dopuszczają się muzułmanie, a także ochrona, którą zapewnia im państwo. Jej przykładem jest wiec, który mieli zamiar zwołać aktywiści organizacji nawołujących do ograniczenia imigracji. Uczestnicy wiecu zostali zablokowani i zmuszeni do rozejścia się przez policję, która w tym samym czasie chroniła muzułmańską kontrmanifestację, wznoszącą okrzyki w rodzaju "Śmierć papieżowi" i "Dobry chrześcijanin – to chrześcijanin bez głowy".

(MM)

http://shoebat.com/2014/11/16/thousand-italians-riot-streets-fight-muslims-islamic-religion/

Kategoria: Religia, Wiadomości

Komentarze (2)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. V pisze:

    Polaczki nie mają jaj by zrobić podobną manifę potrafią marudzić i wyśmiewać rząd ale żeby wyjść i walczyć brakuje im ikry.

  2. V pisze:

    Polaczki nie mają jaj by zrobić podobną manifę potrafią marudzić i wyśmiewać rząd ale żeby wyjść i walczyć brakuje im ikry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *