banner ad

Precz z homokłamstwem!

| 4 lutego 2016 | 0 Komentarzy

World-Congress-of-FAmiliesW kontekście trwających we Włoszech sporów nad ustawą dotyczącą praw homoseksualistów warto przytoczyć słowa Aleksieja Komowa, ambasadora Światowego Kongresu Rodzin (World Congress of Families). Rosjanin zgodził się, że na całym świecie, a w Europie w szczególności, mnożą się prawa uderzające w tradycyjną rodzinę, jednak zwrócił uwagę na fakt iż „ponad 160 krajów należących do ONZ uważa, że rodzinę tworzy mężczyzna i kobieta.” Tę tezę potwierdzają dwie rezolucje ONZ, z czerwca 2014 i 2015 roku, wyrażające poparcie dla tradycyjnej rodziny.

Ambasador WCF wyodrębnił dwie siły, którym zależy na zniszczeniu tradycyjnej rodziny. Pierwszą jest ideologia neomarksistowska czerpiąca ze szkoły frankfurckiej, która za cel obrała sobie obalenie podstaw ludzkiej społeczności. Drugą siłą jest pieniądz: małżeństwa homoseksualne, adopcje dzieci przez osoby homoseksualne, sztuczne zapłodnienie, macierzyństwo zastępcze, czy zmiana płci – to rynek wart setki miliardów dolarów.

Pan Komow stwierdził także, że nie można dać się omamić naukowymi danymi przytaczanymi przez środowiska homoseksualne, gdyż wszyscy urodziliśmy się z kobiety i mężczyzny, a potrzeba kontaktu z obojgiem rodziców jest kwestią zdrowego rozsądku. Ponadto, to właśnie tradycyjna rodzina jest w stanie stworzyć silne więzi międzypokoleniowe i przekazywać transcendentne wartości.

Ambasador, sam wyznający prawosławie, wspiera także międzyreligijne akcje mające na celu obronę rodziny. Jak sam powiedział: „przede wszystkim uważam, że kwestia małżeństw homoseksualistów i adopcji dzieci przez takie osoby nie jest tylko kwestią religijną, lecz także kwestią natury i zdrowego rozsądku”.

Źródło: http://mobile.avvenire.it

(MK)

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *