banner ad

Piloci rosyjskiego Su-24* zastrzeleni tuż po katapultowaniu się z samolotu

| 24 listopada 2015 | 4 komentarze

su27Zastępca szefa turkmeńskich oddziałów bojowych – Alpaslan Celik – poinformował reporterów agencji Reuters, że dawaj rosyjscy piloci zestrzelonego przez tureckie wojska Su-24 zostało zastrzelonych tuż po katapultowaniu się z samolotu.

 

Obaj piloci zostali odnalezieni nieżywi. Nasi towarzysze otworzyli ogień w powietrze gdzie [piloci – redakcja] zginęli” – oświadczył Celik.

 

https://www.rt.com/news/323281-russian-pilots-killed-turkmen/

http://www.reuters.com/article/2015/11/24/us-mideast-crisis-syria-turkey-shooting-idUSKBN0TD1T620151124?mod=related&channelName=worldNews

 

* Sprostowanie: zestrzelony został samolot Su-24 a nie Su-27 jak podaliśmy wcześniej.

 

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (4)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. pakamilek pisze:

  blazej, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pod podrzuconym przez Ciebie filmem jest już wyjaśnienie:
  "Apparently, this is an old video. Thanks to the readers for pointing this out. However, one can only imagine a very similar scenario took place on the Turkish-Syrian border just hours ago."

 2. adsenior pisze:

  "Zastępca szefa turkmeńskich oddziałów bojowych – Alpaslan Celik – poinformował reporterów agencji Reuters, że dawaj rosyjscy piloci zestrzelonego przez tureckie wojska Su-24 zostało zastrzelonych tuż po katapultowaniu się z samolotu. " TO TA "UMIARKOWANA OPOZYCJA", WSPERANA PRZEZ USrael i jego kundle!!

 3. Obserwator pisze:

  "Zastrzeleni tuż po katapultowaniu się" – ciekawi mnie z jakiej broni i jacy to są strzelcy wyborowi trafiający choćby nawet na wysokości 4 km?

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *