banner ad

Ogarnij Modlitwą Misjonarza

| 7 listopada 2014 | 4 komentarze

misjekapucynowZapraszamy do włączenia się w modlitewne dzieło „Ogarnij Modlitwą Misjonarza”. Bracia Mniejsi Kapucyni Prowincji Warszawskiej są obecni w Gabonie, Gwatemali, Hondurasie, Salwadorze, Szwecji, Łotwie, Belgii, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Turcji, Gruzji i Australii.Pragniemy wspierać ich w pracy duszpasterskiej naszą modlitwą, poprzez podjęcie przez okres jednego roku opieką modlitewną jednego kapucyńskiego Misjonarza.

Chęć udziału w naszej akcji można zgłosić drogą pocztową lub mailową, podając swoje imię, nazwisko oraz adres pocztowy. Osoba deklarująca chęć modlitwy otrzyma broszurkę z informacjami o powierzonym Misjonarzu oraz modlitwą.

Modlitwa jest niezwykłym darem, przez który wezwanie Jezusa głoszenia Ewangelii całemu światu staje się bardzo na bliskie i czyni osoby modlące się istotnymi częściami Kościoła misyjnego.

Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy kapucyni.misje@gmail.com, lub wypełnioną deklarację na adres pocztowy: Sekretariat Misyjny, ul. Kapucyńska 4, 00-245 Warszawa.

Więcej na http://www.misje.kapucyni.eu/news/85/56/Ogarnij-Modlitwa-Misjonarza

Źródło: https://www.facebook.com/events/528704637225023
 

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (4)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. Małogorzata Piskor pisze:

  Szczęść Boże.

  Będę wspirać modlitwą oecnego brata misjonarza Macieja Sokołowskiego z Turcji.

 2. Iwona Witczak pisze:

  Szczęść Bośe! Będę wspierac modlitwą obecnego brata Pawła Sierotko.

 3. Elzbieta zwierzak koseska pisze:

  Pragnę ogarnąć modlitwą jednego misjonarza . Wczoraj na modlitwie do Matki Bożej Szkaplerznej na ul Przyrynek dowiedziałam się o potrzebie modlenia się za misjonarzy . Proszę o te modlitwę . Pozdrawiam Szczęść Boże   Ela.

 4. Iwona Witczak pisze:

  Szczęść Boże, chcę w dalszym ciągu modlić się za br. Pawła Sierotko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *