banner ad

Nie żyje kol. Kamil Cierniak

| 20 kwietnia 2020 | 0 Komentarzy

Z żalem dowiedzieliśmy się dziś, że w ostatnią sobotę (18.04.2020) odszedł do Pana kol. Kamil Cierniak, nasz wieloletni współpracownik. Miał zaledwie 26 lat.

Trudno przychodzi się żegnać. Bardzo będzie nam Go brakowało. Wiemy jednak z całą pewnością, że Bóg przyjmie Kamila do grona swoich wybranych – bo zasłużył na to po tysiąckroć. Nic nie było w stanie złamać tego ducha, który pomimo cierpienia i przeszkód fizycznych ze swego życia uczynił piękny przykład dla wszystkich, którzy się z nim zetknęli. Nigdy nie zwątpił w sens pracy – której nigdy nie zaprzestał, pisania i trwania przy Prawdzie. Czerpał z życia dobro – i dobro dawał.

W imieniu Redakcji chciałbym złożyć pogrążonej w smutku rodzinie Zmarłego najszczersze kondolencje i zapewnić o naszej modlitwie.

 

Byłeś, Kamilu, zawsze po właściwej stronie. Z drogi, którą wybrałeś, nie zszedłeś na krok. By zacytować słowa Św. Pawła: "stoczyłeś dobry bój, bieg ukończyłeś, wiary dochowałeś". Dziękujemy za wszystko. Do zobaczenia po tamtej stronie Nieba.

W imieniu redakcji,

Mariusz Matuszewski (Redaktor Naczelny)

 

Kategoria: Publicystyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *