banner ad

Lewacka inicjatywa: pozbawić Węgry głosu w UE

| 7 października 2015 | 0 Komentarzy

keep-calm-and-support-hungary-7Lewacka grupa intelektualistów z siedzibą w Brukseli chce doprowadzić do odebrania Węgrom prawa głosu należnego państwu członkowskiemu Unii Europejskiej.

The European Humanist Federation (EHF), będąca przykrywką dla 55 "humanistycznych" i sekularystycznych organizacji z 22 europejskich państw, zawiązała inicjatywę obywatelską, której celem jest nacisk na UE, abywdrażając wobec Węgier paragraf 7, Unia pozbawiła ten kraj prawa głosu w swoich strukturach. Aby incjatywa odniosła sukces, musi ją poprzeć milion obywateli z 7 spośród 28 krajów członkowskich. Komisja musi do końca listopada zdecydować się, czy zaakceptuje kampanię zbierania podpisów.

Prezydentem tej lewackiej, ateistycznej, antychrześcijańskiej grupy jest Pierre Galand, członek i doradca Belgijskiej Partii Socjalistycznej. Grupa zrzesza lewicowe i skrajnie lewicowe partie, jak też organizacje społeczne dotowane przez amerykańsko-węgierskiego finansistę George'a Sorosa. Głosi te same hasła, co grupy powiązane z Sorosem, tj. kompletny rozdział państwa i religii, globalną ochronę "praw ateistów", "praw kobiet", równość, aborcjonizm, wzmocnienie sieci aktywistów dla "praw człowieka" i uznanie związku jednopłciowego za małżeństwo.

hungarytoday/ AS

Ależ po co tyle zachodu, proszę Państwa. Idźcie do ISIS, tam jest kompletny rozdział chrześcijaństwa od państwa. Mordują tam równo chrześcijan, a o to Wam przecież chodzi, no nie?

 

Tags: ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *