banner ad

Lambui: Greta Thunberg jako strategiczne narzedzie NWO

| 30 września 2019 | 0 Komentarzy

Josef Daum napisał w Sezession, w październiku 2006 roku (link https://sezession.de/4772/jugend-als-waffe-die-kindersoldaten-auf-dem-marsch), jak najbardziej dzisiaj aktualny artykuł pt.(tlumaczenie) "Młodzież jako broń – dziecięcy żołnierze w marszu".

Ten artykuł, zwłaszcza wniosek końcowy w ostatniej sekcji, pasują jak ulał do młodzieżowego „Ruchu Ratownikow Ziemskiego Klimatu (czy raczej Rozsiewaczy Histerii Klimatycznj) Grety Thunberg.

Znającym język niemiecki goraco polecam ten artykuł, dla niedysponujących tym językiem podaję moje tłumaczenie samego podsumowania:

„Młodzieżowy protest, szaleństwo i fanatyzm należą do obszaru, który Elwert (ewangelicki teolog – przyp. tłum.) przypisał ślepej furii walczących. Do tej pory na Zachodzie, w przeciwieństwie do obszarów wojny domowej, istnieje infrastruktura paramilitarna i racjonalne planowanie strategiczne, które czyni dzieci i młodzież uczestnikami konfliktu. To, czy i kiedy pojawi się na scenie jakiś „strateg”, planujący wykorzystanie młodzieży jako broni przeciwko cywilizacji zachodniej, jest kwestią istotną polityki bezpieczeństwa. Z perspektywy czasu wydarzenia te mogą być postrzegane przez historyków wojskowych jako wiodące wskaźniki, jako pierwsze etapy niemożliwego do powstrzymania marszu dziecięcego żołnierza od zapomnianych rubieży do metropolii systemu światowego ”.

Moja ocena: czy mamy teraz do czynienia z jednym z takich strategów? Twierdzę, że tak. Ale strategiem tym nie jest Greta Thunberg, ona jest tylko narzędziem w jego rękach. Jest nowym narzędziem depopulacyjnej strategii NWO.

 

Wiesław Lambui

Kategoria: Publicystyka, Społeczeństwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *