banner ad

Katolik szuka mieszkania. Znajdź stancję z Soli Deo

| 16 września 2016 | 3 komentarze

ksm_01Akademickie Stowarzyszenie Soli Deo kontynuuje akcję "Katolik szuka mieszkania". Za pośrednictwem organizacji studenci, którzy wyznają podobne wartości, mogą znaleźć stancję na nowy rok akademicki. Również właściciele mieszkań mogą zdobyć tą drogą lokatora, jaki odpowiada im najbardziej.

Dobrze jest mieszkać na kwaterze z kimś, kto szanuje te same zasady moralne, nie wyśmiewa skromności i powściągliwości w zachowaniu. Nie o izolację tu chodzi – ale o komfort, jakiego każdy potrzebuje w "swoich" czterech kątach. Soli Deo prowadzi facebookową tablicę ogłoszeń dla studentów (linki TUTAJ) i wynajmujących. Kto nie ma konta na Facebooku, może napisać na adres: katolikszukamieszkania@gmail.com Ogłoszenie zostanie wtedy dodane przez admina profilu Fb.

Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław, Poznań… W tym roku popularność akcji, organizowanej od kilku lat, przerosła oczekiwania organizatorów. Mimo że jest już połowa września, na giełdzie stancji aż wre.

AS

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (3)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. Magdalena pisze:

  Dzień dobry, mam do wynajęcia 2 duże, jasne pokoje 2-osobowe w Poznaniu blisko centrum na ul Marcelińskiej, blisko Przybyszewskiego. Jeden pokój świeżo po remoncie 30-metrowy, drugi 16-metrowy, był odnawiany w zeszłym roku. Mieszkanie zadbane, caly sprzet do dyspozycji, nowa kuchnia, zmywarka, lodówką, pralka..

  Dom już zamieszkuje miła studentka z Duszpasterstwa Aademickiego 

  Zapraszam do obejrzenia:)

  Tel: 784 895 554

 2. Barbara pisze:

  Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe na 9 piętrze , w pełni umeblowane przy ulicy Fr. Nullo.

 3. Lvz pisze:

  @Barbara

  Wypadałoby napisać jeszcze w jakim mieście…

  Ja się domyślam w jakim, ale mieszkańcom tego miasta najwyraźniej wydaje się, że niczego poza nim nie ma na świecie, więc dla wszystkich musi być z automatu oczywiste o jakie miasto chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *