banner ad

Geje grożą konserwatywnemu przedsiębiorcy śmiercią, podpaleniem domu i firmy

| 21 kwietnia 2015 | 0 Komentarzy

Amerykański sprzedawca samochodów ze stanu Michigan – Brian Klawiter – otrzymał pogróżki śmierci od środowisk homoseksualnych. Klawiter oświadczył w mediach społecznościowych, że udzieli zniżek na usługi w swojej firmie posiadaczom broni, jednocześnie odmawiając ich homoseksualistom. Przedsiębiorca uważa, że prawa konserwatystów są nieustannie niszczone oraz że wolnością słowa nie są objęci wyłącznie liberałowie ale także konserwatyści.

 

Klawiter oświadczył, że jest chrześcijaninem i swój biznes będzie prowadził w sposób odzwierciedlający jego wiarę. Nieuczciwość, złodziejstwo czy niemoralne zachowanie nie jest mile widziane w moim przedsiębiorstwie – dodaje. Po pogróżkach, które otrzymał powiedział, że nie ma z tym problemu jeśli ktoś ma inne zdanie niż on. To co nie jest OK – pisze w mediach społecznościowych – jest grożenie śmiercią jemu, jego rodzinie i przyjaciołom oraz podpaleniem jego przedsiębiorstwa i domu.

 

Steve Maas – burmistrz miasta, w którym wszytko się dzieje – zapowiedział prace nad wprowadzeniem rozporządzenia mającego na celu zakazanie dyskryminacji na tle orientacji seksualnej. W odpowiedzi Klawiter stwierdził, że w jego życiu Bóg jest najważniejszy i że nie może poświęcić tego w co wierzy.

 

theblaze.com

 

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *