banner ad

France24 porównuje katolików i prawicę do islamskich terrorystów

| 14 listopada 2015 | 3 komentarze

france24Ciała ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu jeszcze nie ostygły a lewicowe media we Francji porównują francuskich katolików i prawicę do islamskich terrorystów.

 

W studiu telewizyjnym France24 rysowany jest wyraźny podział na „my” – liberałowie – oraz „oni”, czyli skrajna prawica, katolicy i islamscy terroryści. Zaostrzenie procedur bezpieczeństwa oraz polityki migracyjnej doprowadzić może do tego, że zarówno muzułmanie jak i prawica zradykalizuje się do tego stopnia, iż agresja między tymi grupami będzie tylko narastać – słyszymy w studiu. Ewentualne przyszłe wydarzenia będą następstwem narastającej nietolerancji prawicy wobec muzułmanów i na odwrót – można zrozumieć z wypowiedzi.

 

cs/france24.com

 

Tags: , , , , , , ,

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (3)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. Wolf Von Westpreussen pisze:

    Ot, do czego prowadzi zaraza poprawności politycznej i bezkrytycznej tolerancji. Amatorom żabich udek zupełnie zryła beret rewolucja masońska we Francji i jej popłuczyny – kolejne republiki. Dwieście lat hańbienia "Najstarszej  Córy Kościoła" – spustoszenia równie groźne, jeśli nie groźniejsze od następstw rządów bolszewji w Rosji. Francjo obudź się, zanim będzie za późno!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Cycu pisze:

    Najlepiej prawicy i islamczykom zrobic ustawke, i niech sie nawalaja.

  3. Redakcja pisze:

    @Cycu: drogi Cycu, dziękujemy za potwierdzenie tezy, iż ściągając spoza Europy imigrantów lewicy właśnie o to chodzi – doprowadzić do wojny religijnej i obarczyć nią prawicę oraz islamistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *