banner ad

Estonia: zatrudnimy imigrantów… władających rosyjskim lub angielskim

| 16 września 2015 | 1 Komentarz

germany-spending-6-billion-muslim-migrants-isis-terroristsEstonia przygotowuje się na przyjęcie imigrantów. Firmy estońskie zaznaczają, że do dopełnienia formalności potrzebne są pozwolenia na pracę oraz sprawdzone pochodzenie kandydata. Dla przykładu, port lotniczy w Tallinie jest gotowy zatrudnić 10 osób… które "byłyby przydatne w pracy wymagającej znajomości języka rosyjskiego lub angielskiego".

Poczta Eesti oferuje 10 miejsc pracy dla listonoszy. Sprzątaczy potrzebuje firma zajmująca się obsługą podróżnych na kolei. Władze są optymistycznie nastawione do kwestii pracy, a przynajmniej tak oficjalnie głoszą. Trochę inne zdanie na ten temat mają komentatorzy. Dziwią się oni wymaganiom językowym, a także pytają, jak to możliwe, aby przepisy bezpieczeństwa obowiązujące na lotnisku pozwalały zatrudniać tam osoby, które mogą być związane z ISIS?

news.err.ee/ AS

Rosyjski i angielski? No, idealne warunki dla przybyszy z Afryki. To może już lepsi "ruscy agenci"?

Tags: ,

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (1)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. anton8 pisze:

    Znajomość języków obcych jest tak trudne, zwłaszcza, gdy chodzi o mówienie. Pytanie jest ow zaufania jesteśmy z językiem mamy arelearning? Dlatego dołączyć Preply Poziomy Nauki angielskiego


    http://kursy-angielskiego-za-granica.pl/poznajcie-ukrainski-start-up-preply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *