banner ad

Dom Jacoba Rees-Mogg’a zdewastowany z powodu jego poglądów!

| 10 sierpnia 2018 | 3 komentarze

Jacob Rees-Mogg jest najbardziej znanym katolickim politykiem w brytyjskim parlamencie. Co gorsza, jest on znany z przywiązania do Mszy Wszechczasów i tradycji, a to w lewackiej wizji świata stanowi przestępstwo najgorsze z najgorszych. Ostatnio z tego właśnie powodu doszło do ataku na dom polityka. Lewaccy terroryści dokonali tego oczywiście pod nieobecność rodziny.

Wandale przy użyciu farby w sprayu zniszczyli m. in. okno, parasol w ogrodzie, ławki, pozostawili też napisy na jednej ze ścian garażu. Oprócz symboli anarchistycznych oraz takich, które określić można jako wysoce obsceniczne, pojawiły się też hasła w rodzaju „zamknij się i zdychaj”. Oprócz powyższego – co stanowi jawne nawiązanie do faktu, że Rees-Mogg jest obrońcą rodziny i zażartym przeciwnikiem aborcji – na terenie posiadłości rozrzucono prezerwatywy. Jedną z nich zawieszono nawet na krzyżu ustawionym w ogrodzie.

Samochód należący do żony polityka również pomalowano sprayem.

Sam Jacob Rees-Mogg nie wyraża publicznie żadnych emocji z powodu incydentu. Uznał go godny pożałowania, zresztą farbę szybko usunięto, zatem jak powiedział: sytuacja ta nie będzie miała na niego i jego rodzinę żadnego, nawet krótkotrwałego, wpływu.

Rees-Mogg jest ojcem 6 dzieci. Codziennie odmawia różaniec. Media atakowały go już wielokrotnie, zwłaszcza za deklarację bezwarunkowego sprzeciwu wobec aborcji, a także stwierdzenie, że „małżeństwo to sakrament, z kolei decyzja o tym, czym jest sakrament, należy do Kościoła, a nie do parlamentu”.

 Gdy w jednym z wywiadów na antenie BBC prowadzący zasugerował Mogg’owi, że jego poglądy dyskwalifikują go z życia publicznego, ten odpowiedział: „Problem z liberalną tolerancją polega na tym, że rozciąga się ona tylko na to, co lubi”.

 

Za: www.lifesitenews.com

(MM)

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (3)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. janusz pisze:

  Nie przypuszczałem ,że w GB są jeszcze tacy WSPANIALI LUDZIE!!!

 2. Gierwazy pisze:

   „Problem z liberalną tolerancją polega na tym, że rozciąga się ona tylko na to, co lubi”. Znakomita riposta. Przyda się w dyskusji z tolerastami.

 3. tt pisze:

  Dopiero teraz trafiłem na Waszą stronę. Nigdzie tej informacji nie było…. Magna Polonia itp.

  Dodałem Waszą stronę do innych , z których dotychczas korzystam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *