banner ad

Disney przeciwko tradycyjnej rodzinie!

| 3 lipca 2013 | 0 Komentarzy

Good-Luck-Charlie-Disney-Channel-castOkres działalności Firmy Disney charakteryzujący się produkcją filmowych adaptacji bajek dla dzieci można oficjalnie uznać za zakończony. Disney Channel (sieć kablowa) potwierdził, iż w jednym z odcinków znanego programu „Powodzenia, Charlie!” (org – „Good Luck Charlie”) – emitowanego również w Polsce od 2010 roku – pojawi się dziecko, które posiada dwie matki, lesbijki.

Oglądanie takich homoseksualnych motywów przez dzieci wyrobi w nich przekonanie, że tradycyjny model rodziny ma być traktowany na równi ze związkami tej samej płci wychowującymi dzieci. W ten sposób nasze potomstwo będzie uczone, że osoby homoseksualne są tak samo w stanie zbudować normalną rodzinę jak rodzice biologiczni związani sakramentem małżeństwa.


Według danych prasowych, oglądalność kanału Disney wynosi 1.020,000 – dane dotyczą dzieci w wieku pomiędzy drugim a jedenastym rokiem życia, z czego około 300,000 to dzieci poniżej szóstego roku życia.

Ponieważ związek zbudowany na grzechu nie może stworzyć dobra, w ramach protestu prosimy o podpisanie petycji umieszczonej pod poniższym linkiem:

http://campaigns.tfp.org/T100210/t130701goodluckcharlierecom.html

 

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *