banner ad

Amerykański gigant bojkotowany za uległość wobec LGBT

635747258287097954-AP-Earns-TargetJuż ponad milion osób podpisało zobowiązanie do bojkotu amerykańskiego giganta – koncernu Target, w związku z prowadzoną przez firmę polityką podporządkowywania się lobby LGBT.

Tym razem poszło o toalety: Target ogłosił, że jego klienci będą mogli korzystać z tych, które sobie wybiorą, a nie tych, przyporządkowanych zgodnie z płcią biologiczną. Ta decyzja stanowiła w zamierzeniu władz koncernu odpowiedź na – ich zdaniem nacechowane dyskryminacją – nowe prawo, wprowadzone w stanie Karolina Północna, zakazujące podobnych eksperymentów w trosce o bezpieczeństwo kobiet i dzieci.

Na szczęście okazało się, że oczekiwania społeczne są sprzeczne z promowaną przez koncern polityką ultra-tolerancji. Oprócz klientów Target krytykują niemal wszystkie organizacje chrześcijańskie i konserwatywne.  

W oświadczeniu wydanym przez The American Family Association (AFA) czytamy, że: "Polityka koncernu Target odpowiada dokładnie temu, jak przestępcy seksualni docierają do swoich ofiar. Po publicznym oświadczeniu, że mężczyźni mogą odtąd wchodzić do damskich toalet – jak uważacie: gdzie pójdą owi przestępcy?"

Słowom tym wtóruje The National Organization for Marriage: "Target zarobił miliardy dolarów sprzedając swoje produkty amerykańskim rodzinom, a mimo to od kilku lat okazuje brak szacunku tradycyjnym wartościom rodzinnym przy równoczesnym dynamicznym wzroście poparcia dla planów ekstremistów ze środowisk LGBT".

Za: www.christianheadlines.com

(MM)

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (2)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. Ktos pisze:

  Po co w ogóle dzielić toalety na damską i męską?

  W mniejszych sklepach można zarobić np. 1-3 toalety uniwersalne (osobne, zamykane pomieszczenia z umywalką, lustrem, klozetem i pisuarem).

  A w większych "umywalnia" może być wspólna i nawet monitorowana, a kabiny wyposażone w solidne drzwi/zamki i będzie bezpiecznie.

  Gorzej z pisuarami – trzeba by je dla komfortu Panów umieścić w kabinach albo w osobnym pomieszczeniu.

 2. Bron pisze:

  Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z takiej toalety. Wydział humanistyczny (a jakże) mojej uczelni AGH wprowadził taki pomysl w życie. Niestety wszyscy studenci, niezależnie od kierunku studiów zobowiązani są odbywać tam zajęcia z tzw. przedmiotów humanizujących. W toalecie potwornie niekomfortowa i żenująca sytuacja. Nie jest tak, jak w fantazjach niewyżytych nastolatków. Jest wstrętnie i nie ma się ochoty tam wracać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *