banner ad

Corona. Co słychać u niemieckich monarchistów?

| 7 września 2014 | 0 Komentarzy

250px-Flag_of_the_German_Empire.svgNiemieccy monarchiści skupieni wokół internetowego serwisu Corona zapraszają sympatyków na spotkanie w sprawie nowo powołanej przez siebie  organizacji, Corona-Freundenkreis, 20 września 2014 w Berlinie.

Corona Freundenkreis, czyli Koło Przyjaciół "Corony", powstała w miejsce Bund aufrechter Monarchisten (Związku Prawych Monarchistów), który uległ samorozwiązaniu. Podczas zapowiedzianego spotkania omówione zostaną forma i zasady działalności C.F. w Berlinie. Szczegółowych informacji udziela redakcja: corona_redaktion@yahoo.com

Informator Corona  regularnie publikuje ciekawe wiadomości dotyczące rodów królewskich, fragmenty dokumentów i tłumaczenia. Do jego ostatnich doniesień należy wiadomość z Bułgarii. Okazuje się, że w sierpniu tego roku car Symeon II i jego siostra, księżniczka Maria Luiza, zostali ukarani gigantyczną grzywną (140 752 lei, czyli 72.000 €) z odsetkami (80 000 lei, czyli 41.000 €) przez sąd okręgowy w Sofii za nielegalne użytkowanie swojej własnej posiadłości Tsarska Bistrisa (60 km od Sofii). Sąd oficjalnie zatwierdził jej konfiskatę. Całą dramatyczną historię kradzieży i wywłaszczania w majestacie prawa można przeczytać po niemiecku lub angielsku: TUTAJ.

Corona

AS

Tags: ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *