banner ad

Zaszczepili, a teraz zamykają

Seszele zaszczepiły 60 procent swoich obywateli, a teraz pojawiły się nowe ogniska zakażeń i władze znowu zamykają ludzi w domach.

Jak podaje gazeta należąca do koncernu Polska Press, Seszele mają być jedynym krajem, w którym zaszczepiono większą część społeczeństwa, i to dwiema dawkami. Mimo to, władze zdecydowały teraz o powtórnym lockdownie, który polega na zamknięciu szkół (na 2 tygodnie), wczesnym zamykaniu barów oraz… zakazie spotykania się ludzi z różnych gospodarstw domowych.

Źródło: "Gazeta Wrocławska"; fot. J. Strzelecki, Wikipedia.org

AS

Ładnie napisał autor tekstu źródłowego: "o tym, że wirus jest nieobliczalny i znowu może zaatakować, przekonały się władze Seszeli". Ciekawe, czym teraz pozostałe 40 procent przekonają do szczepień?

Kategoria: Aleksandra Solarewicz, Wiadomości

Komentarze (1)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. fiesta pisze:

    Od samego poczatku propagandy o C19 (marzec 2020) rozdmuchanej przez lokalne i swiatowe lze-media pod kontrola "eskimosow" , spolecznosc panstw i kontynentow jest poddana masowemu oglupianiu przez 24/7.

    Tymczasem cos takiego jak C19 nie istnieje i nie ma na to dowodow, ale za to istnieje mit o C19 , ktory lze-media probuja uwiarygodnic jako zagrozenie dla spolecznosci i swiata, na czym zarabiaja wielkie koncerny farmaceutyczne, ktore sa wlasnoscia "eskimosow" i jest to kolejny sposob na wydojenie naiwnych i oglupionych "gojow" przez "eskimosow".

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *