banner ad

Szkoła Rycerska – propozycja dla ambitnych, młodych Polek i Polaków

| 2 czerwca 2013 | 0 Komentarzy

Letnia szkoła rycerskaJesteś młodym człowiekiem ciekawym świata i procesów w nim zachodzących? Interesujesz się szerokim wachlarzem zainteresowań od Internetu i nowych technologii począwszy przez gospodarkę i sprawy obywatelskie aż na historii Polski skończywszy? Nieustanne wykłady ex cathedra przyprawiają cię o palpitacje serca? A może po prostu przejawiasz „niezdrowe” zainteresowanie polskim dobrem wspólnym oraz chęcią aktywnego udziału w debacie publicznej?

Jeśli tak, Szkoła Rycerska to projekt właśnie dla Ciebie! Jest to dziesięciodniowy kurs edukacji obywatelskiej, podczas którego rozwiniesz swoje umiejętności, aktywnie spędzisz czas wśród znakomitych wykładowców, a przede wszystkim nawiążesz trwałe więzi i przyjaźnie z rówieśnikami o podobnym obywatelskim zacięciu.

Piękna i Letnia Szkoła Rycerska jest skierowana do osób w przedziale wiekowym 18 – 24 lata. Kurs rozpoczyna się 30 sierpnia wieczorem, a kończy 8 września 2013 roku.

Aby wziąć udział w Szkole Rycerskiej należy wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronach internetowych projektów:

Dla Dam:        Piękna Szkoła Rycerska:  http://piekna.szkolarycerska.pl

Dla Rycerzy:   Letnia Szkoła Rycerska: http://letnia.szkolarycerska.pl

Zgłoszenia można przesyłać do 21 czerwca b.r..

Za: http://rebelya.pl/post/4097/nasz-patronat-szkoa-rycerska-propozycja-dla-amb

Kategoria: Komunikaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *