banner ad

Pikieta pacjentek prof. Chazana: 18 września

| 16 września 2014 | 0 Komentarzy

bchazan"W najbliższy czwartek 18 września, o godzinie 13.00 przed bramą Ratusza w Warszawie odbędzie się pikieta pacjentek w obronie naszego lekarza – prof. Bogdana Chazana – informuje Kinga Małecka-Prybyło na łamach portalu stopaborcji.pl.

Chcemy ponownie wyrazić swój sprzeciw wobec decyzji Prezydent Miasta Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie zwolnienia prof. Chazana i domagać się jego powrotu na stanowisko Dyrektora Szpitala im. Św. Rodziny. Podczas pikiety wręczymy Hannie Gronkiewicz-Waltz petycję o przywrócenie profesora do pracy.

Profesor Bogdan Chazan był naszym lekarzem od lat. Niejednokrotnie ratował życie nasze oraz naszych dzieci. Został zwolniony ze szpitala w świetle kamer w wyniku wytoczenia przeciw niemu absurdalnych i zmanipulowanych oskarżeń. Nas, pacjentki, pozbawiono możliwości leczenia u specjalisty o międzynarodowej renomie. Odebrano nam też szpital, w którym do tej pory nie zabijało się dzieci i gdzie mogłyśmy się udać spokojne o to, że nie pracują tam zabójcy w białych kitlach.

Wobec sprzeniewierzenia się przez Hannę Gronkiewicz-Waltz jej misji służby publicznej, będziemy organizować pikiety pod urzędem miasta do skutku, tj. do zmiany decyzji w sprawie profesora Chazana.

Kinga Małecka-Prybyło

Stopaborcji.pl

AS

Tags:

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *