banner ad

Oświadczenie francuskich rojalistów w sprawie zamachu w Paryżu

| 14 listopada 2015 | 0 Komentarzy

action francaisel'Action française myśli dzisiaj najpierw o ofiarach zamachu, o rannych, ich rodzinach i bliskich. Myśli i o przyszłych ofiarach, których niestety nie zabraknie. Bowiem jeżeli Francja dzisiaj, a więc kolejny raz, jest pogrążona w żałobie, przyczyną stanu jest ugodowa postawa polityków wobec radykalnego Islamu. Zamknijmy meczety salafitów! Odmówmy prawa obcym państwom do finansowania meczetów we Francji! Zaprowadźmy porządek i prawo w strefach non go.  Jeżeli dzisiaj Francja znów jest pogrążona w żałobie, to dlatego, że kolejne rządy nie chciały słuchać l'Action française, która ostrzegała kraj przed multikulturalizmem, absurdem rezygnacji z tożsamości francuskiej i szaleństwem masowej imigracji.

Dzisiaj nie wystarczy już zatrzymać masową imigrację, ani tragiczną politykę zagraniczną Republiki, ani zbrodniczych islamistów, ani niekonsekwentne dyskursy.  Trzeba zorganizować wojnę przeciwko armii tych żołnierzy bez nazwisk, bez prawa i bez litości. Natychmiast wypędźmy poza nasze terytorium wszystkich cudzoziemców posiadających kartę "S"! Odwołajmy strefę Schengen z jej ideologią wolnego przepływu osób! Dajmy armii francuskiej środki niezbędne do interwencji, mimo głupkowatych i nieodpowiedzialnych deklaracji polityków oraz mediów, w sytuacji już trwającej wojny domowej prowadzonej przeciwko Francuzom przez fanatyków nienawidzących Francji!

Hollande, Valls i Cazeneuve muszą wziąć wziąć na siebie odpowiedzialność i użyć swoich autorytetów, by stoczyć prawdziwą walkę, przestając oskarżać patriotów i narodowców. Muszą w końcu wybrać Francję. l'Action française uroczyście prosi, by zgodnie z wykonywaną funkcją, stanęli na wysokości zadania.

Centre royaliste d'Action française
10 rue Croix-des-Petits-Champs 75001 Paris
contact@actionfrancaise.net
www.actionfrancaise.net

actionfrancaise.net/ tłum. Aleksandra Solarewicz

Karta "S" to kategoria przynależna osobom stanowiącym potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, różnym chuliganom i tzw. ekstremistom.

Deklaracja ogólnie słuszna, jakkolwiek i rojaliści dali się nabrać na hasło "Islam radykalny".

Tags: ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *