banner ad

O wstawiennictwo sługi Bożej, a cesarzowej Zyty Habsburg

| 25 września 2015 | 0 Komentarzy

zytaKochani. Cesarzowa Zyta (1892-1989) to ostatnia cesarzowa Austro-Węgier. Od 2009 r. toczy się jej proces beatyfikacjny. Uprośmy za wstawiennictwem JW potrzebne łaski dla naszej ojczyzny, dla naszych sąsiadów i sprzymierzeńców. Do beatyfikacji potrzebny jest cud, więc prośmy o ten cud!

Modlitwa o uproszenie łask za wstawiennictwem sługi Bożej, cesarzowej Zyty
(do prywatnego odmawiania):

Boże, Ojcze nasz, odkupiłeś świat poprzez upokorzenie Swojego Syna, Naszego pana Jezusa Chrystusa. On, który był królem, uczynił się sługą i oddał Swoje życie dla wielu. Dlatego Ty Go wywyższyłeś. Racz teraz uczynić, by Twoja Służebnica Zita, cesarzowa i królowa, została wyniesiona na ołtarze Twojego Kościoła. W niej dajesz nam wspaniały przykład wiary i nadziei w obliczu trudności, jak również niezachwianej ufności w Twoją Bożą Opatrzność. Modlimy się do Ciebie, aby wraz ze swoim mężem, Błogosławionym cesarzem Karolem, Zyta stała się dla małżeństw modelem miłości i wierności małżeńskiej, a dla rodzin wzorem chrześcijańskiego wychowania. Aby mogła być przykładem służby i miłości bliźniego, bowiem w każdej sytuacji umiała podzielić się sercem ze wszystkimi, a szczególnie z najbiedniejszymi.

Przez jej wstawiennictwo, spełnij naszą prośbę ………

Prosimy Cię o to poprzez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Ojcze Nasz…
3x Zdrowaś Mario…
Chwała Ojcu…

Imprimatur
09/07/2009
+ Iwo Le Saux,
Biskup Le Mans

Wszyscy, którzy otrzymali łaski za wstawiennictwem Sługi Bożej, cesarzowej Zyty, są proszeni o poinformowanie o tym Stowarzyszenia :

Association pour la béatification de l’Impératrice Zita
Abbaye Saint-Pierre
1, place Dom Guéranger
F-72300 Solesmes

breviarium.blogspot.com/ AS

Tags: ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *