Galeria 29 maja 2015 O Boże… Redakcja 1 min czytania O Boże, chciałbym zapytać Ciebie, jakich Polaków najwięcej w niebie? (Głos z góry) Płaszczem mej chwały, blaskiem okryci, są tutaj wszyscy "polscy bandyci". Udostępnij: Przeczytaj również Bernanos Redakcja 13 sie 2014 Ernst Junger Redakcja 25 lut 2015 Joseph de Maistre Redakcja 23 paź 2014 Charles Murras Redakcja 12 mar 2015 Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres email * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ