banner ad

Niezwykłe spotkanie w Warszawie

| 16 października 2015 | 0 Komentarzy

Plinio-Corrêa-de-OliveiraPlinio Correa de Oliveira – Sprawdzone Proroctwa. NIEZWYKŁE SPOTKANIE W WARSZAWIE

Żyjemy w czasach ogromnego zamętu – huragany targają Kościołem, zepsutą Europę zalewają fale muzułmanów, miliony dzieci morduje się w łonach matek, trwa nieustająca promocja homoseksualizmu, a bluźnierstwo urasta do rangi dzieła sztuki chronionego prawem. Wszystko to przewidział już pół wieku temu wybitny katolicki pisarz, Brazylijczyk Plinio Correa de Oliveira. Zapraszamy na spotkanie poświęcone jego spuściźnie – zastanowimy się, co jeszcze przyniesie światu Rewolucja.

 

W spotkaniu, które odbędzie się w budynku Zarządu Samorządu Studenckiego UW przy Krakowskim Przedmieściu 24, wezmą udział wybitni znawcy pism Plinia Correi de Oliveira oraz osoby, które znały go osobiście, między innymi profesor Jacek Bartyzel, doktor Tomasz Korczyński, Maciej Maleszyk i Valdis Grinsteins.

Zachęcamy do przybycia wszystkich zainteresowanych myślą polityczną, historiografią, filozofią i teologią, a także wszystkich zafrasowanych obecnym stanem Polski, Europy, Świata i Kościoła. Co jeszcze może nas czekać?

 

Zapraszamy na spotkanie zatytułowane "Chaos w Kościele, postępy rewolucji, czyli sprawdzone proroctwa Plinia Correi de Oliveira".

 

19 października, godzina 17.00

Budynek Zarządu Samorządu Studenckiego UW

Ul. Krakowskie Przedmieście 24

Pokój 200 – II piętro (przy małym dziedzińcu Kampusu Głównego UW)

Kategoria: Komunikaty, Religia, Społeczeństwo, Wiadomości, Wiara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *