banner ad

Muzułmańska minister wyraża obawy co do homozwiązków

| 16 grudnia 2013 | 0 Komentarzy

Pierwszy w historii brytyjskiego parlamentaryzmu polityk wyznania muzułmańskiego wchodzący w skład rządu – Sayeeda Warsi – wyraziła swoje obawy dotyczący ochrony grup wyznaniowych po uchwalonym niedawno prawie dotyczącym zawierania związków małżeńskich przez pary homoseksualne.

 

Minister Warsi uważa, że zapisy znajdujące się w ustawie o małżeństwach homoseksualnych mające na celu chronić grupy wyznaniowe przed pozwami sądowymi ze strony homoseksualistów mogą w praktyce nie spełniać swojej.

 

Niestety także minister Warsi uległa lobby homoseksualnemu oznajmiając na gejowskim imprezie w Londynie, że w przeszłości jej partia – Konserwatywna – była „po złej stronie historii” w sprawie homoseksualizmu. Warsi przeprosiła także za swoje słowa, które padły w 2005r. kiedy to stwierdziła, że zniżanie wieku legalnej czynności seksualnej otworzy drogę homoseksualistom do seksu z dziećmi.

 

CS

 

za http://www.telegraph.co.uk/news/politics/10514629/Baroness-Warsis-concern-over-effect-of-gay-marriage-laws-on-religious-groups.html

 

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *