banner ad

Monarchiści austriaccy wobec Islamu

| 19 września 2014 | 0 Komentarzy

wir_monarchisten_logoAustriaccy monarchiści skupieni w Schwarz-Gelbe Allianz wydali na swojej stronie oświadczenie dotyczące islamskiego terroru. Żądają oni natychmiastowego odebrania sympatykom Państwa Islamskiego obywatelstwa austriackiego i wydalenia ich z terytorium kraju. Ale…

Osoby, które aktywnie wspierają organizacje takie jak terrorystyczna milicja Państwa Islamskiego, walczą w nich lub walczyły i (lub) werbują ochotników (nosząc koszulki z odpowiednimi hasłami, namawiając przez Facebook itd.), powinny natychmiast mieć odebrane obywatelstwo austriackie i być wydalone z kraju. Tak samo powinny postąpić wobec islamistów inne kraje strefy Schengen. To oficjalne stanowisko Schwarz-Gelbe Allianz, które teraz stało się częścią jego programu politycznego.

Ale też: "SGA apeluje, by przyjrzeć się sprawie dokładniej i rozróżnić Islam oraz islamizm".

Monarchiści uważają, że barbarzyństwo, które dokonuje się teraz np. w Iraku, masowe zabijanie chrześcijan, jezydów etc., "nie ma z islamem nic wspólnego" ("Mit Islam hat diese Barbarei nichts zu tun"). Jest to bowiem, ich zdaniem… "nic innego jak perwersja w Islamie", a obowiązkiem każdego muzułmanina jest potępić postępowanie bezbożnych bandytów Państwa Islamskiego.

sga.monarchisten.org

Pełny tekst oświadczenia TUTAJ  Argumenty SGA przywodzą na myśl znane schematy. Które? Niech każdy przeczyta i oceni sam.

AS

Tags: , ,

Kategoria: Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *