banner ad

Męski transpłciowiec w kobiecym więzieniu uprawiał seks ze współwięźniarkami

| 2 stycznia 2014 | 2 komentarze

transW grudniu 2013r. brytyjski dziennik the Daily Mail ujawnił, iż Peter Laing – transpłciowiec odsiadujący 18-letni wyrok za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem – został przeniesiony do innego więzienia po tym, jak się okazało, iż utrzymywał stosunki seksualne z kobiecymi współwięźniami.

 

Peter Laing oczekując finansowanej przez podatników operacji zmiany płci został osadzony w więzieniu dla kobiet, gdyż – jak podaje dziennikuważa się on za transpłciowca, czyli kobietę uwięzioną w męskim ciele. Heteroseksualny incydent nie skłonił jednak władz do przeniesienia Petera Laing do sekcji męskiej. Morderca będzie odsiadywał dalszą karę już w innym więzieniu, jednak nadal w sekcji kobiecej.

 

Transpłciowy morderca, znany również jako Paris Green, został skazany za morderstwo 45-letniego Roberta Shankland, który w marcu 2013r. został zaproszony na spotkanie z Peterem Laingiem oraz dwojgiem jego znajomych – Kevinem McDonaghanem oraz Deanem Smithem. Ofiara była następnie bita i torturowana przez wiele godzin, po czym brutalnie zamordowana.

 

Pomimo protestów rodziny pana Shankland, sąd zdecydował, że Peter Laing może rozpocząć odbywanie kary w więzieniu dla kobiet jeszcze przed planowaną operacją zmiany płci.

 

CS

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2525441/Transgender-murderer-Paris-Green-moved-womens-prison-sex-inmates.html

 

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (2)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

  1. jakoby pisze:

    Transpłuciowy – ee?

  2. redakcja pisze:

    Dziękuje za zwrócenie uwagi! Dostaje Pan 100 punktów za czujność ;) 

    cs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *