banner ad

MEN odpowiada: Nie planujemy wprowadzania edukacji seksualnej

| 12 czerwca 2013 | 4 komentarze

MEN_logoJak podaje portal Fronda.pl, Ministerstwo Edukacji Narodowej oficjalnie wydało oświadczenie, że nie wprowadza rewolucyjnych zmian w edukacji seksualnej w polskich szkołach. Odpowiadając na interpelację posła Jacka Tomczaka (PO) w tej sprawie, MEN oświadcza, że nie będzie podejmować żadnych eksperymentów związanych z raportem WHO pt. "Standardy edukacji seksualnej w Europie.

Odpowiedź Ministerstwa Edukacji Narodowej dostępna jest na stronie:

http://www.fronda.pl/a/men-odpowiada-nie-planujemy-wprowadzania-edukacji-seksualnej-wsrod-najmlodszych-w-przedszkolach-i-szkolach-nie-przewidujemy-rowniez-zmian-w-tresci-nauczania-i-organizacji-zajec-wychowania-do-zycia-w-rodzinie,28791.html

Kategoria: Wiadomości

Komentarze (4)

Trackback URL | Kanał RSS z komentarzami

 1. AS. pisze:

  Uwaga: oni są specjalistami od wprowadzania złych zmian tylnymi drzwiami. Teraz mówią nie, ale Kozłowska-Rajewicz już „ustawia” nauczycieli, „uwrażliwiając” ich na podręcznik napisany przez sodomitów.

 2. przemądrzałe bydlę pisze:

  MEN nie wprowadzi, tylko samorządy (tak jak w Łodzi). Moim zdaniem tak ten komunikat trzeba interpretować.
  PS.
  http://www.wdz.edu.pl/download/mat_pokonf/2012.10.27_Warszawa/dokumenty/Gabriele_Kuby_obowiazkowa_edukacja_seksualna_wyklad.pdf

 3. Magdalena Ziętek pisze:

  @przemądrzałe bydlę: jest to jak najbardziej możliwy scenariusz… A mógł by Pan podać więcej informacji na temat kazusu łódzkiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *