Galeria 29 maja 2015 O Boże… Redakcja 1 min czytania O Boże, chciałbym zapytać Ciebie, jakich Polaków najwięcej w niebie? (Głos z góry) Płaszczem mej chwały, blaskiem okryci, są tutaj wszyscy "polscy bandyci". Udostępnij: Przeczytaj również św. Cyryl Jerozolimski Redakcja 4 mar 2015 Karol Melchior de Bonchamps Redakcja 26 sty 2015 św. Jan Paweł II Redakcja 31 maj 2015 św. Agaton, papież Redakcja 22 gru 2014 Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres email * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ