Ratnik: Mój komentarz do wydarzeń w Paryżu
Zbrodnia, która polegala na wystrzelaniu prawie wszystkich członków redakcji pisma “Charlie Hebdo”, popełniona została według mediów przez dwóch braci wyznania mahometańskiego.
Nie wiem, kto stoi za tym zamachem. Ale w społeczeństwie masowego spektaklu, jakim jest demoliberalizm, rzeczywistość nie ma żadnego znaczenia. Liczą się obrazy medialne i efekt, jaki wywołują w zmysłach telewidzów oraz radiosłuchaczy. C’est du Condillac elémentaire.
Jedyne pytanie, jakie sobie więc postawiłem w chwili, kiedy dowiedziałem się o zamachu na redakcję “Charlie Hebdo”, brzmiało następująco: jaki efekt w umysłach wywoła to wydarzenie, które rządząca oligarchia natychmiast zacznie prezentować na sposob rewolucyjny, mówiąc, że “Republika jest w niebezpieczeństwie”. Nie przeliczyłem się w moich oczekiwaniach.
Zamach pozwolił rządzącej oligarchii, która jest oligarchią polityczno-medialną, na szybkie odniesienie następujących i niezaprzeczalnych zwycięstw. Wyliczam je w punktach.
1. Osiągnięto efekt sztucznego wzruszenia mas i nieskrywanej emocji. “Wartości republikańskie” (czyt. demoliberalne) zostały "zaatakowane przez barbarzyńców".
2. Natychmiast ogłoszono żałobę narodową, podając za jej cel “wyrażenie poparcia dla wartości republikanskich” (czyt. demoliberalnych).
3. Zorganizowano obowiązkową minutę ciszy dla wyrażenia poparcia dla “wartości republikańskich” (czyt. demoliberalnych).
4. Odbyły się i cały czas trwają masowe wiece, potępiające “ekstremizm”.
To właśnie to słowo trzeba zapamiętać. Za kilka dni ludność zapomni, że w trakcie strzelaniny napastnicy krzyczeli "Allach Akbar". W mózgownicach pozostanie jedynie przekonanie, że wszystkiemu winien jest “ekstremizm”, a więc Rosjanie, Putin, Polacy, którzy przecież, jak powszechnie wiadomo, wymordowali wszystkich Żydów, naziści, bokserzy, adepci MMA, etc..
5. Opozycja przestała istnieć. Propaganda oficjalna, a szczególnie prawicowy dziennikarz pochodzenia żydowskiego, Eric Zemmour, głosi, że “to był nasz 11 września”. Jak więc tu być w opozycji?! Skoro wojna – no to i union sacrée.
6. Prawica poczuła się zwolniona od myślenia – teraz wystarczy krzyczeć “Precz z islamem!” i już nawet książek nie trzeba ani czytać, ani pisać.
Zbrodnia w Paryżu potwierdziła tezę księdza Philippe’a Marcille: "Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek w historii usiłowali obalić System demoliberalny przy użyciu siły, zawsze osiągali odwrotny skutek i doprowadzali tylko do jego umocnienia".
Tak, oligarchia moze spać spokojnie – juz dawno nie była tak silna i nie cieszyła się tak ogromnym poparciem mas.
Umowa spoleczna została przedłużona.
Antoine Ratnik
Kategoria: Myśl, Polityka, Społeczeństwo
http://gazetawarszawska.com/pugnae/931-x-a-kotyllo-poznaj-wroga
Mnie sie wydaja ze to dzielo MOSSAD'u.
http://gazetawarszawska.com/pugnae/931-x-a-kotyllo-poznaj-wroga
Mnie sie wydaja ze to dzielo MOSSAD'u.
W imię zbrodniczej Rewolucji Francuskiej ,bardziej jak wówczas walczyli z chrześcijanstwem i innymi religjami ! Dostali to na co zapracowali są juz ze swoim panem Lucyferem !
W imię zbrodniczej Rewolucji Francuskiej ,bardziej jak wówczas walczyli z chrześcijanstwem i innymi religjami ! Dostali to na co zapracowali są juz ze swoim panem Lucyferem !